Monica Lorentzon
2019-11-03
697330
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Blomsterplockning, signerad M. Lorenzon, olja på pannå, ca 70x100 cm