Bordslampa
2019-11-03
697311
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA på ställ, porslin och metall, 1800-talets andra hälft, höjd inkl skärm 69 cm
Omarbetad, något sned, slitage