Oidentifierad konstnär 1800-tal England
2019-11-05
697300
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, kustvy med fiskeby, olja på pannå, signerad E A Meadows, ca 26x45 cm
Krakeleringar, gulnad pannåskada