Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ELI KELLER, krukor, 2st, keramik, stengods, gröna med spräcklig vattenglas dekoration, signerade i botten, höjd ca 17 samt 22 cm
obetydligt slitage
697287
2019-11-09