Matta
2019-11-26
697139
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATTA, i form av femkronorssedel, beställd i 2 exemplar av SEB på 1990-talet, ca 208x117 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Smärre slitage