Taklampa
2019-11-03
697135
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1970-tal, skärmen i furu, 1 ljuspunkt, skärmens diameter ca 50 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej