Orientmatta ca 290 x 100 cm
2019-11-03
697111
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, old, sannolikt anatolisk, ca 290 x 210 cm
Skador: Bruksslitage, ojämna kortsidor