Taklampa
2019-11-03
697106
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, jugend tidig 1900-tal, 4 ljuspunkter, patinerad koppar samt kupa i frostat glas, höjd ca 62 cm samt diameter 35 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej