Ljusstakar silver
2019-11-05
697104
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, importstämplar, fyllda, höjd ca 19 cm
Stötskador, fyllda