Kopp i sterling silver från Christofle, Paris
2019-11-03
697032
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHRISTOFLE, sterlingsilver, kopp, Paris, 1920-tal, Art Deco, höjd ca 7, diamater ca 6,5 cm total vikt ca 95 g
Minimalt slitage