Björn Persson Close Encounter

Björn Persson Close Encounter
Björn Persson Close Encounter

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Close Encounter", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2013, Edition 7/20+3AP, 70x50 cm.
Äkthetsintyg medföljer

697027

2019-11-10