Fat på foy i silver och kristall
2019-11-03
697026
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
FAT PÅ FOT, silver samt Baccaratkristall, omkring sekelskiftet 18/1900-talet, Frankrike, stämplade med Minerva, Paris, kristall med etsad dekor, höjd ca 9, diamater ca 21 cm
Obetydligt slitage