Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SIGURDÚR GUSTAFSSON, "Rock ´N Roll", Källemo 1999, rostfritt stål, numrerad 14/99, sitthöd 42 cm höjd 69 cm
Smärre slitage
696997
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här