Lennart Jirlow färglitografi
2019-11-03
696987
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Torgmotiv, signerad L. Jirlow 2/50, färglitografi, bladmått ca 47x52 cm