Orientmatta
2019-11-09
696964
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, mittmedaljong på röd botten, mått 255x164 cm
Ställvis slitage, något ojämn form och färg, fransskador