Hallmöbel
2019-11-01
696942
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLMÖBEL, 1960-tal, teak, svärtade detaljer, tre lådor i sargen, höjd ca 57, 59x29 cm
Smärre slitage.