Fredrik Sondell
2019-11-02
696933
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FREDRIK SONDELL (Samtida), olja på duk, landskap, 120 x 180 cm.
Proveniens: Edsvikens Konsthall.
Smärre slitage