Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, ljuslykta, Markaryd, 1960-tal, stomme i mässing, med lila glaskuppor, höjd ca 23 cm
Smärre slitage, oxidering, mikronnagg på ena kupan, märken från stearin på ljuslyktans fot
696925
2019-11-02