Taburett i metall
2019-11-01
696851
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETT, sent 1900-tal, metallsmide, uppsvängda sidor, lös stoppad sits, sitthöjd ca 50, 82x58 cm
Obetydligt slitage