Jan Stenmark färgoffsettryck
2019-11-03
696795
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JAN STENMARK (född 1949): "Ready Teddy", signerad Jan Stenmark, numrerad 7/150, färgoffsettryck, ca 36x44 cm