Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-10-31
696661
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt, otydligt signerad, olja på duk, 70x51 cm
Krackeleringar, dukhål, färgbortfall