Bergboms golvlampor G-01
2019-10-31
696606
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERGBOMS, ett par, golvlampor, modell G-01, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, märkt undertill i godset, höjd med skärm ca 132 cm
Bruksslitage. En något anlupen.