Angelica Wiik färglitografi
2019-11-05
696461
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): stadsliv, signerad Angelica Wiik, numrerad 127/280 , färglitografi med glitter, 42x29 cm
Ej examinerad ur ram