Pierre Olofsson färglitografi
2019-11-05
696404
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, singerad Olofsson, numrerad 129/210, färglitografi, ca 43 x 50 cm