Karotter
2019-10-31
696331
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAROTTER (2) i silver, den ena stämplad sterling, längd ca 27 cmvikt ca 726 g
Bruks och åldersrelaterat slitage