Madeleine Pyk litografi
2019-10-30
696326
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): (2) Skärgårdsmotiv, på ett blad, signerad M Pyk, 127/200 färglitografi, bladstorlek 65x49 cm