Soffa
2019-11-01
696324
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1800-talets början, sengustaviansk, gråmålad, skuren dekor, svarvderyggpinnar, sitthöjd 44, längd 153 cm, djupp 61 cm
Renoverad, komplettead, slitage