Bert Håge Häverö oljemålning
2019-10-30
696223
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Kanholmen, signerad och daterad Bert-Håge-Häverö 1988, olja på duk, bildmått ca 46x56 cm