Carl Gunne
2019-10-31
696166
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Skärgårdsmotiv, signerad Gunne, olja på duk, ca 26x45 cm