Gräddkanna silver
2019-10-30
696137
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, 1800-tal, LF (möjligen Lars Fredin Söderhamn 1825-1864), höjd ca, vikt ca 125 g
Lagningar