Taklampor 3 st
2019-10-31
695978
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 3 st, samtida, Luxo, modell 411/126, grålackerad, metall skärm samt vit glaskupa, etikettmärkt, diameter ca 43 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, sladdlängd kan variera, takfästen saknas på två av dem, klippta, smärre repor