Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
LÅS, dörrlås i smide, barock, 1700-tal, med nyckel samt fast invändigt vred, fungerar, hänglås i smide, 1700-tal, med nyckel, fungerar, största L ca 32 cm
Skador: nycklar senare
695878
2019-11-04