Bordslampa
2019-11-04
695868
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, skulptur i egyptisk stil i patinerad konstmassa, H ca 40 cm
Skador: liten nagg på skulptur, funktion ej kontrollerad