Oidentifierad konstnär 1900-tal oljemålning
2019-10-31
695823
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2) (1900-tal): Vinterlandskap, signerade, olja på pannå, 17,5x25 cm