Harry Wichamann oljemålning
2019-10-31
695700
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): "Röd Klänning", signerad och daterad Wichman -77, olja på pannå, 53x45 cm