Jonas Lindvall matbord Miss Holly
2019-10-29
695678
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JONAS LINDVALL, "Miss Holly", matbord, Stolab, stomme i vitlaserad ek, brännmärkt undertill, höjd ca 74 cm, yttermått ca 100x69 cm
Ena benet lös som kräver smärre lagning, benet som behöver smärre lagning med mindre spricka, smärre slitage