Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-10-30
695600
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tidigt 1900-tal, judisk församling, olja på pannå, otydligt signerad, ca 36x50 cm