Tiffany & Co
2019-10-30
695523
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TIFFANY & CO, salladsbestick, 1 par samt sked, sterling silver, salladsbestick delvis förgylld, skaft med dekor av blommor, längd ca 26,5 cm, vikt ca 215 gram, matsked med stiliserad mönster samt inskription, längd ca 21,5 cm, vikt ca 78 gram
Färgyllning på salladsbestick med slitage