Niki Cash
2019-10-30
695450
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NIKI CASH (född 1973): (2) Kompositioner, signerade och numrerade 9/60 samt 10/50, gicleé, bladmått ca 60x60 samt 54 x 54 cm, oramat blad.
Enstaka kanter med slitage