Bordslampa Tyskland
2019-10-31
695439
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, Tyskland, stomme i mässing, riktbar skärm i laverderlackerad metall, höjd ca 43 cm
Ingår i tema-auktion "Modern Belysning"
Bruksslitage, ej funktionestestad, SAV garanterar ej funktionen