Bordslampa
Avslutad
2019-10-31
695415
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1940-/50-tal, fot i mässing, skaft i teak, skärm i lackerad metall, för 2 ljuspunkter, höjd ca 50 cm
Ingår i tema-auktion "Modern Belysning"
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen