Hillebrand bordslampa
2019-10-31
695397
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, Hillebrand, Tyskland, i stil efter Christian Dell & Bauhaus, stomme i mässing, domformad skärm, höjd ca 45 cm
Ingår i tema-auktion "Modern Belysning"
Bruksslitage, ej funktionestestad, SAV garanterar ej funktionen