Skulpturer brons Kina
2019-10-31
695276
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTRER, 1 par, brons, Kina, 1900-tal, i form av fohundar, patinerade, höjd ca 27 cm
Avslag, slitage