Uno Vallman oljemålning
2019-10-30
695244
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Norrländskt landskap signerad och daterad Uno Vallman -45, olja på pannå, 48x61 cm