Byrå 1700-tal
2019-10-30
695241
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, transition, mahognyfanér, fyra lådor, beslag och bärhandtag i mässing, höjd ca 80, 122x55 cm
Renoverad, lagningar, sprickor, listdel saknas, nyckel saknas