Oidentifierad konstnär
2019-10-31
695198
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med häst, tidig 1900-tal, olja på duk, ca 58x85 cm