Mats Åkerman
2019-10-29
695090
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS ÅKERMAN, (född 1956): "Tiden", signerad Mats Åkerman -04, 99/290, färglitografi, bildmått ca 44x55 cm