NICLAS HOFLIN Rubn bordslampor Vox 1-par
2019-10-31
694952
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NICLAS HOFLIN, ´´Vox´´, bordslampor, 2 st, Rubn, fot i borstad respektive förkromad aluminium, bägge med kupa i opalglas, etikettmärkta, höjd ca 20 cm
Ingår i tema-auktionen "Modern Belysning"
Skador: Minimalt slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna