Oljemålning
2019-10-29
694904
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-.tal), Stadsbild, olja på papp, ca 50x68 cm
Skador