Oscar Reuterswärd litografi
2019-10-29
694885
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad samt numrerad 90/200, ca 67x45 cm